Strefa wiedzy

Strefa wiedzy

Druk opakowań czyli... z czym się to je ??

--

Jako drukarnia mamy przyjemność współpracować z wieloma firmami, które dopiero co zaczynają przygodę z drukiem opakowań. Dlatego też stworzyliśmy na naszej witrynie zakładkę Strefa Wiedzy, która w prosty sposób i prostymi słowami tłumaczy różne zagadnienia. Jeśli nie wiesz czym jest druk offsetowy a czym cyfrowy, w jaki sposób odbywa się druk opakowań, czym jest sztancowanie opakowań, do czego służy wykrojnik, to właśnie dla Ciebie jest ten dział.

Zaczynasz przygodę z opakowaniami ale nie masz wiedzy na temat występujących surowców w branży poligraficznej.. Nie wiesz na jaki surowcu powinno być wydrukowane Twoje opakowanie? To dobrze trafiłeś! Tutaj właśnie masz możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy w tym zakresie! Jak przygotować plik do druku opakowania? Na czym powinno zostać wydrukowane Twoje opakowanie? Jak będzie wyglądała jego dalsza obróbka? Czym jest proces kaszerowanie opakowań?

Wszystkie te informacje znajdzie właśnie tutaj. Nie musisz szukać dalej, zasiądź do lektury i chłoń wiedzę. A gdyby się jednak zdarzyło że nie wszystko jest jasne, po prostu napisz do nas.